İLKELERİMİZ

Müşteri memnuniyeti: Varlığımızın tek ve geçerli amacı müşterilerimizin önemini tüm çalışanlarımız bilir. Müşteri memnuniyetini ve ilişkilerimizin sürekliliğini sağlamak için üzerine düşenden fazlasını yerine getirebilmek için çalışır.

Teknoloji: Başarının anahtarı, dünyada olup bitenleri algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır. Kariyer Gümrük Müşavirliği tam bu anlamda işinde teknolojinin tüm nimetlerini kullanmaktadır.,

Zamanlama: Bugünün işini yarına bırakmadan doğru zamanda doğru hamleleri yapabilmektir. Kariyer Gümrük Müşavirliği zamanlama hatalarını, kayıpları önleyebilmek için çalışanlarına inisiyatif alabilme ve sorumluluk bilincinin önemini kazandırmıştır.

Yenilikçi: Dünün metotları ile günümüz düğümleri çözülemez. Bu bilinçle Kariyer Gümrük Müşavirliği kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeleri yayımlandıkları tarihte değerlendirir. Böylece işlemlerinizde yasal gereklere tam uyumluluk sağlayarak zarar görmenizi engeller.

Ekonomi: Ekonominin iş hayatındaki önemini bilen Kariyer Gümrük Müşavirliği, müşterilerinin çıkarları doğrultusunda hareket eder ve iş ortakları seçer. Böylece maliyetleri düşürerek müşterilerine kazanç sağlamaya çalışır.

Kalite: Tüm bu ilkeleri bir çatı altında toplayan Kariyer Gümrük Müşavirliği ciddiyet, kararlılıkla hatasız hizmetleri ile referanslarını kalitesi olarak benimser.

İŞ HAYATI İNANÇ TALEP EDER, CİDDİYET GEREKTİRİR, YÜREK İSTER, HATA AFFETMEZ VE HAYATIN TA KENDİSİDİR.

(WILLIAM FEATHER)

mesajınız gönderiliyor...